Dumbo 1080p 2019 Türkçe Dublaj Film izle | ilkfullfilmizle3.com

Dumbo izle 2019 Türkçe Dublaj

DİKKAT! Film açılmıyorsa alternatif player seçeneklerinden birini deneyiniz.

10


Dumbo izle 2019 Türkçe Dublaj FİLM BİLGİLERİ

4 ay önce eklendi
Dumbo izle 2019 Türkçe Dublaj

Dumbo 2019 filminde dünyanın en büyük canlılarından biri olan fillerin bir yavrusunu göreceğiz. Bu yavru filimiz diğer fillerden biraz farklıdır. Kulakları diğer fil yavrularına göre biraz büyüktür. Dumbo, Max Medici’nin sirkinde bulunan komik görünen bir fildir. Sirk için onu yetiştirmesi için eski yıldızı ve çocuklarına bir görev verir. Bu sevimli yaratığa bir şeyler öğretmesini ister. Yoksa sirkin geleceği tehlike altındadır. İnanılmaz bir şey olur. Dumbo uçabilmektedir. Bu yeteneği sayesinde sirk yeniden canlanır.

Dumbo izle

Bu canlılık onları yine zirveye taşıyacaktır. Dreamland adındaki dünyanın en büyük gösteri merkezi Dumbo‘nun yeteneğini fark eder ve onu kiralamak ister. Dreamland’in en güzel akrobatı ile birlikte büyük şovlara çıkan dumbo kısa sürede büyük bir yıldız haline gelir. Fakat Medici, Dreamland’in aslında göründüğü kadar güzel bir yer olmadığını keşfetmesi uzun sürmez. Dumbo Full izlerken çok eğlenceli bir maceranın da kapılarını aralamış olacaksınız.

Tür: 2019 filmleri, Aile Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri, Manşet Filmler, Tavsiye Filmler

Yapım: 2019 - ABD

IMDB Puanı: 6.

Yönetmen: Tim Burton

Oyuncular: Colin Farrell, Michael Keaton, Danny DeVito, Eva Green, Alan Arkin, Alan Arkin, Nico Parker, Finley Hobbins, Roshan Seth, Lars Eidinger

Dumbo izle 2019 Türkçe Dublaj ile BENZER FİLMLER

Dumbo izle 2019 Türkçe Dublaj YORUMLARI Yorum Yapmak Istermisiniz ?